• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ITN

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ITN. Jeżeli chcesz otworzyć plik ITN, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ITN

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
TomTom Navigator Itinerary Format TomTom International

Co to jest plik ITN?

Podróż podróży zapisany przez oprogramowanie TomTom Navigator GPS. Zapisuje trasy podróży i ciekawe miejsca jako plik tekstowy ASCII. Oznacza lokalizacje jako miejsca przejazdu lub miejsca docelowe i zaznacza je jako odwiedzone lub nie odwiedzane.

Każda linia w pliku ITN składa się z następujących pól:

Pole 0 - Długość geograficzna w formacie WGS84 Pole 1 - Szerokość w formacie WGS84 Pole 2 - Nazwa określonego pola Pole 3 - Flaga (określona liczba)

Pliki ITN są zwykle przechowywane w "Moje dokumentyTomTom Navigator Settings" na komputerach z systemem Windows. Mogą zostać utworzone przez użytkownika lub pobrane z internetu. Pliki ITN zapisane na komputerze można przesyłać do urządzenia GPS firmy TomTom przez USB. Powinny zostać zapisane w folderze ITN urządzenia GPS.

Jak otworzyć plik ITN?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ITN jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ITN z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ITN którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ITN

Inne problemy z plikiem ITN

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ITN nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ITN:

  • plik ITN którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ITN z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ITN nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik