• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ITMS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ITMS. Jeżeli chcesz otworzyć plik ITMS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ITMS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple ITunes Store URL Format Apple

Co to jest plik ITMS?

Plik łącza sklepu muzycznego używany przez program iTunes, który służy do robienia zakupów, organizacji i odtwarzania muzyki. Przechowuje link do lokalizacji w sklepie muzycznym iTunes. Często są przechowywane w witrynach sieci Web, tak aby utworzyć lokalizację sklepu muzycznego iTunes, gdy użytkownik kliknie plik w przeglądarce sieci Web.

Można też utworzyć linki do sklepu muzycznego iTunes dla przeglądarek internetowych za pomocą protokołu "itms: //".

Jak otworzyć plik ITMS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ITMS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ITMS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ITMS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ITMS

Inne problemy z plikiem ITMS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ITMS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ITMS:

  • plik ITMS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ITMS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ITMS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik