• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ITLP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ITLP. Jeżeli chcesz otworzyć plik ITLP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ITLP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple ITunes LP Format Apple

Co to jest plik ITLP?

Paczka plików albumów używanych przez program iTunes, zakup muzyki, zarządzania nimi i odtwarzania. Zawiera wolną zawartość albumu DRM, a także opcjonalne filmy, zdjęcia i inną zawartość albumu. Obsługuje 256-bitowy dźwięk AAC i wideo wysokiej rozdzielczości. Służy do przechowywania i odtwarzania wersji albumów "deluxe" pobranych ze sklepu muzycznego iTunes.

Pliki ITLP to po prostu foldery korzystające z rozszerzenia ".Itlp". Dlatego można utworzyć nowy plik ITLP, tworząc folder i zmieniając jego nazwę na rozszerzenie ".Itlp". Ukończone pakiety ITLP mogą zawierać HTML, CSS, JavaScript, obrazy, pliki wideo, pliki muzyczne i inne treści.

Apple zapewnia domyślny szablon dla programistów iTunes LP. Szablon zawiera siedem ekranów użytkownika, które można dostosować do nowych albumów: Dom, Lista utworów, Teksty, Zdjęcia, Filmy, Notatki Liner i Kredyty. TuneKit firmy Apple może być również używany do dostosowywania albumów ITLP.

Pliki ITLP zostały wprowadzone w programie iTunes 9. Są przechowywane w tym samym formacie, co pliki .ITE.

Jak otworzyć plik ITLP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ITLP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ITLP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ITLP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ITLP

Inne problemy z plikiem ITLP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ITLP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ITLP:

  • plik ITLP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ITLP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ITLP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik