• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ITK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ITK. Jeżeli chcesz otworzyć plik ITK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ITK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ScummVM Game Data Format ScummVM

Co to jest plik ITK?

Plik danych zapakowany do ScummVM, wirtualnej maszyny przeznaczonej do gry w stare gry przygodowe. Zawiera dane, które zostały odwzorowane z oryginalnego pliku gry. Zapisano w zastrzeżonym formacie ScummVM, który może być ładowany przez silnik ScummVM.

Pliki ITK zazwyczaj zawierają filmy lub dane mowy. Są w zakresie od kilku megabajtów do kilkuset megabajtów.

CD1.ITK - ogólny plik danych wyodrębniony z dysku CD z grą.

Jak otworzyć plik ITK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ITK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ITK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ITK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ITK

Inne problemy z plikiem ITK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ITK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ITK:

  • plik ITK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ITK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ITK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik