• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ITHMB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ITHMB. Jeżeli chcesz otworzyć plik ITHMB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ITHMB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple IPhone, IPad, IPod Thumbnail Image Format Apple

Co to jest plik ITHMB?

Plik używany przez iPhones i urządzenia iPod obsługujące zdjęcia. Zawiera kolekcję miniatur zapisanych na urządzeniu multimedialnym. Służy do przeglądania zdjęć na iPodzie lub iPhones, a także do organizowania zdjęć w programach zarządzania zdjęciami.

Pliki ITHMB mogą być konwertowane na inne formaty obrazu przy użyciu takich programów jak PicsAid i File Juicer.

Jak otworzyć plik ITHMB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ITHMB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ITHMB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ITHMB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ITHMB

Inne problemy z plikiem ITHMB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ITHMB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ITHMB:

  • plik ITHMB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ITHMB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ITHMB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik