• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ITEMDATA-MS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ITEMDATA-MS. Jeżeli chcesz otworzyć plik ITEMDATA-MS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ITEMDATA-MS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Windows 8 Start Screen Item Data Format Microsoft

Co to jest plik ITEMDATA-MS?

Plik systemowy używany przez system operacyjny Windows 8. Zawiera ustawienia użytkownika definiujące układ elementów na ekranie startowym Windows 8. Umożliwia układanie płytek takich elementów, jak wiadomości, pogoda, programy Windows i aplikacje użytkowników.

System Windows 8 przechowuje plik o nazwie FileFolder.Itemdata-ms w katalogu [user] AppDataRoamingMicrosoftWindows. Zapisuje również kopię zapasową danych elementów w pliku o nazwie FileFilder.Itemdata-ms.Bak.

Jak otworzyć plik ITEMDATA-MS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ITEMDATA-MS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ITEMDATA-MS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ITEMDATA-MS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ITEMDATA-MS

Inne problemy z plikiem ITEMDATA-MS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ITEMDATA-MS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ITEMDATA-MS:

  • plik ITEMDATA-MS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ITEMDATA-MS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ITEMDATA-MS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik