• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ITDB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ITDB. Jeżeli chcesz otworzyć plik ITDB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ITDB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple ITunes Database Format Apple

Co to jest plik ITDB?

Zawiera informacje o utworach i innych plikach audio zapisanych w bibliotece iTunes. Pliki " iTunes Library Extras.Itdb " i " iTunes Library Genius.Itdb " są przechowywane w folderze iTunes razem z plikiem biblioteki iTunes.

Pliki ITDB są generowane przy użyciu programu iTunes 8, który jest pierwszą wersją programu iTunes zawierającą funkcję "Genius".

Jak otworzyć plik ITDB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ITDB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ITDB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ITDB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ITDB

Inne problemy z plikiem ITDB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ITDB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ITDB:

  • plik ITDB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ITDB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ITDB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik