• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ISP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ISP. Jeżeli chcesz otworzyć plik ISP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ISP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Internet Service Provider Settings Format Microsoft

Co to jest plik ISP?

Zawiera ustawienia połączenia internetowego dla Microsoft Internet Information Services (IIS). Umożliwia przechowywanie informacji o serwerze w celu nawiązania połączenia z dostawcą usług internetowych lub (ISP).

Jak otworzyć plik ISP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ISP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ISP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ISP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ISP

Inne problemy z plikiem ISP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ISP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ISP:

  • plik ISP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ISP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ISP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik