• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ISMV

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ISMV. Jeżeli chcesz otworzyć plik ISMV, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ISMV

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Smooth Streaming Fragmented MPEG-4 Video Format Microsoft

Co to jest plik ISMV?

Plik wideo zakodowany w celu płynnego przesyłania strumieniowego na serwerze sieci Web Microsoft IIS. Zapisuje plik MPEG-4 (.MP4) w formacie fragmentu, który przechowuje wideo w mniejszych częściach w całym pojemniku wideo. Zapewnia odpowiedni format przesyłania strumieniowego, ponieważ wideo można żądać po jednym fragmencie naraz.

Pliki ISMV są zapisywane w chronionym formacie interoperacyjności (PIFF), który jest oparty na specyfikacji MPEG-4 i jest standardem Microsoft do dostarczania zawartości multimedialnej. Format umożliwia szyfrowanie i ochronę DRM.

Smooth Streaming umożliwia transmisję strumieniową przez protokół HTTP przy negocjowaniu zmiennych szybkości transferu. W związku z tym serwery IIS mogą obsługiwać wiele plików ISMV, każdy na innym poziomie jakości obrazu. W zależności od bieżącej szybkości transmisji, Smooth Streaming pobiera optymalny plik ISMV i ekstrahuje fragment filmu wideo przez określony czas w celu uzyskania najlepszej jakości obrazu.

Pliki ISMV mogą być szyfrowane przy użyciu płatnej wersji programu Microsoft Expression Encoder. Niektóre pliki ISMV można konwertować z powrotem do plików .MP4 przy użyciu mp4split.

Jak otworzyć plik ISMV?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ISMV jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ISMV z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ISMV którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ISMV

Inne problemy z plikiem ISMV

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ISMV nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ISMV:

  • plik ISMV którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ISMV z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ISMV nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik