• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ISMCLIP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ISMCLIP. Jeżeli chcesz otworzyć plik ISMCLIP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ISMCLIP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
IStopMotion Animation Clip Boinx Software

Co to jest plik ISMCLIP?

Klip animacyjny utworzony przez iStopMotion, program służący do tworzenia klipów animacyjnych zatrzymania sekwencji. Zapewnia serię ramek zawierających klip animacyjny. Zachowuje również efekty, dźwięk i inne informacje o wideo.

iStopMotion domyślnie używa rozszerzenia .MOV, a nie rozszerzenia ".Iclclip". Można jednak użyć ".Iclclip" zamiennie z ".Mov", ponieważ obie są rozpoznawane przez iStopMotion.

Jak otworzyć plik ISMCLIP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ISMCLIP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ISMCLIP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ISMCLIP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ISMCLIP

Inne problemy z plikiem ISMCLIP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ISMCLIP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ISMCLIP:

  • plik ISMCLIP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ISMCLIP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ISMCLIP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik