• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ISM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ISM. Jeżeli chcesz otworzyć plik ISM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ISM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
InstallShield Project Format Flexera Software

Co to jest plik ISM?

Plik projektu utworzony przez program InstallShield, program służący do tworzenia instalatorów Windows. Zawiera wszystkie ustawienia i kody projektu, w tym struktury katalogów, nazwy plików, skrypty niestandardowe i ustawienia dialogowe instalatora. Służy do budowy pakietu instalacyjnego.

Pliki ISM można zapisywać w formacie binarnym lub w formacie XML.

Pliki ISM są tworzone przez premierowe i profesjonalne wersje programu InstallShield.

Jak otworzyć plik ISM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ISM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ISM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ISM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ISM

Inne problemy z plikiem ISM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ISM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ISM:

  • plik ISM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ISM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ISM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik