• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ISH3

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ISH3. Jeżeli chcesz otworzyć plik ISH3, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ISH3

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Animation-ish Advanced-ish Document Format FableVision

Co to jest plik ISH3?

Zaawansowana sekwencja rysunków lub "Advanced-ish", stworzona przez Animation-ish, twórczy program do rysowania dla uczniów K-12. Zapisuje sekwencję ramek rysowanych przez ucznia. Służy do przechowywania pomysłów myślenia twórczego i prezentowania ich.

Pliki ISH3 obsługują właściwości tła i pierwszego planu, obiekty clipart i obiekty narysowane niestandardowo. Mogą być animowane w oprogramowaniu z wieloma prędkościami.

Dokumenty Advanced-ish są najbardziej zaawansowanymi trzema typami dokumentów obsługiwanymi przez program Animation-ish. To są inne typy dokumentów. "Wiggledoodle-ish" (pliki .ISH1) i "FlipBook-ish" (pliki .ISH2).

Jak otworzyć plik ISH3?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ISH3 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ISH3 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ISH3 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ISH3

Inne problemy z plikiem ISH3

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ISH3 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ISH3:

  • plik ISH3 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ISH3 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ISH3 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik