• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ISH2

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ISH2. Jeżeli chcesz otworzyć plik ISH2, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ISH2

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Animation-ishFlipBook-ish Document Format FableVision

Co to jest plik ISH2?

Flipbook lub "Flipbook-ish", dokument utworzony przez Animation-ish, aplikację kreatywności rysunku. Zawiera ciąg ramek, które są rysowane przez użytkownika. Może być animowany w oprogramowaniu z dużą prędkością.

Pliki ISH2 są używane do przechowywania pośrednich rysunków złożoności w środowiskach edukacyjnych. Są one bardziej złożone niż dokumenty "Wiggledoodle-ish" (pliki .ISH1), ale prostsze niż dokumenty "Advanced-ish" (pliki .ISH3).

Jak otworzyć plik ISH2?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ISH2 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ISH2 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ISH2 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ISH2

Inne problemy z plikiem ISH2

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ISH2 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ISH2:

  • plik ISH2 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ISH2 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ISH2 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik