• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ISH1

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ISH1. Jeżeli chcesz otworzyć plik ISH1, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ISH1

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Animation-ish Wiggledoodle-ish Document Format FableVision

Co to jest plik ISH1?

Rysowanie rysunku lub "Wiggledoodle-ish", utworzonego przez Animation-ish, rysunku edukacyjnego i programu animacyjnego. Zawiera ciąg trzech ramek do rysowania, z których każdy może przechowywać pociągnięcia pędzlem i wypełnienia kolorami. Może być animowany w oprogramowaniu po narysowaniu ramek.

Dokumenty Wiggledoodle-ish są najprostszym z trzech poziomów dokumentów animacyjnych. Pozostałe to dokumenty "FlipBook-ish" (rozszerzenie .ISH2) i "Advanced-ish" (rozszerzenie .ISH3).

Jak otworzyć plik ISH1?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ISH1 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ISH1 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ISH1 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ISH1

Inne problemy z plikiem ISH1

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ISH1 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ISH1:

  • plik ISH1 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ISH1 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ISH1 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik