• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ISE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ISE. Jeżeli chcesz otworzyć plik ISE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ISE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
InstallShield Express Project Format Flexera Software

Co to jest plik ISE?

Plik projektu stworzony przez program InstallShield Express, który umożliwia użytkownikom tworzenie instalatorów Windows. Zawiera ustawienia i kod projektu, w tym nazwy plików instalacyjnych, lokalizacje docelowe i ustawienia dialogowe. Służy do budowy pakietu instalacyjnego.

Pliki projektu InstallShield utworzone w wersjach Premiere i Professional są zapisywane jako pliki .ISM.

Jak otworzyć plik ISE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ISE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ISE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ISE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ISE

Inne problemy z plikiem ISE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ISE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ISE:

  • plik ISE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ISE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ISE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik