• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ISD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ISD. Jeżeli chcesz otworzyć plik ISD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ISD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
InstallShield Dialog Format Flexera Software

Co to jest plik ISD?

Plik utworzony przez InstallShield, program służący do tworzenia programów instalacyjnych Windows. Zawiera zapisane okno dialogowe, które można importować lub eksportować do instalatora. Służy do wstawiania szablonów i niestandardowych okien dialogowych do sekwencji instalatora. Może być "wnętrze" lub na zewnątrz ".

Okna dialogowe wnętrza istnieją między początkiem i końcem procesu instalacji i mają nagłówek obrazu. Zewnętrzne okna dialogowe istnieją w końcowych punktach procesu instalacji i zawierają większy obraz bitmapowy. Oba mają typowe przyciski "Wstecz," "Dalej" i "Anuluj".

Pliki ISD można wykorzystać do utworzenia repozytorium szablonów dialogowych. Mogą być importowane przy użyciu Kreatora dialogowego lub panelu Wzorzec dialogowy w programie InstallShield.

Jak otworzyć plik ISD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ISD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ISD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ISD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ISD

Inne problemy z plikiem ISD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ISD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ISD:

  • plik ISD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ISD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ISD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik