• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ISC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ISC. Jeżeli chcesz otworzyć plik ISC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ISC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Xilinx Device Configuration Information Format Xilinx

Co to jest plik ISC?

Plik ustawień, który przechowuje informacje o konfiguracji dla projektu Xilinx ISE (Integrated Environment Environment). Służy do programowania konfigurowalnych układów scalonych, takich jak programowalne tablice bramkowe (FPGA).

Aby komunikować się z niektórymi urządzeniami, Xilinx może również wymagać innych plików wejściowych, takich jak plik RFR (ang. Boundary-Scan Description Language) i plik Xilinx Bitstream (.BIT).

Jak otworzyć plik ISC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ISC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ISC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ISC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ISC

Inne problemy z plikiem ISC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ISC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ISC:

  • plik ISC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ISC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ISC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik