• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ISALE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ISALE. Jeżeli chcesz otworzyć plik ISALE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ISALE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ISale Auction equinux USA, Inc.

Co to jest plik ISALE?

Plik utworzony przez iSale, program, który pomaga sprzedawać przedmioty przez eBay. Zawiera aukcję. Zawiera informacje, takie jak układ, lokalizacja serwisu eBay, kategoria, czas trwania, opcje płatności, metoda wysyłki i cena początkowa.

Aby utworzyć plik ISALE, wybierz Plik i rarr. Nowa aukcja i rarr. Z szablonem lub bez szablonu. Twoja aukcja pojawi się teraz w wybranej bibliotece.

Aby zaimportować aukcję, wybierz Plik i rarr. Importuj & rarr. Aukcja ..., przejdź do pliku i kliknij przycisk Otwórz.

Aby wyeksportować aukcję, wybierz Plik i rarr. Eksportuj & rarr. Aukcja ..., wybierz lokalizację zapisu i kliknij przycisk Zapisz.

Jak otworzyć plik ISALE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ISALE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ISALE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ISALE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ISALE

Inne problemy z plikiem ISALE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ISALE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ISALE:

  • plik ISALE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ISALE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ISALE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik