• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku IRS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem IRS. Jeżeli chcesz otworzyć plik IRS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku IRS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Photoshop Optimized Setting Format Adobe Systems

Co to jest plik IRS?

Plik ustawień utworzony przez Adobe Photoshop i Illustrator. Zawiera ustawienia dla okna dialogowego "Zapisz dla sieci Web". Zapisuje format obrazu (GIF, JPEG, PNG-8, PNG-24 lub WBMP), jakość, rozmiar i inne opcje optymalizacji. Umożliwia projektantom witryn internetowych zapisywanie wielu obrazów mających te same specyfikacje dotyczące formatowania i jakości.

Możesz otworzyć okno dialogowe Save for Web w programie Photoshop CS5, wybierając opcję Plik i rarr. Zapisz w sieci Web i urządzenia .... Program Photoshop zawiera kilka wstępnie zainstalowanych plików IRS w katalogu / Presets / Optimized Settings /.

Jak otworzyć plik IRS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku IRS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi IRS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem IRS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik IRS

Inne problemy z plikiem IRS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem IRS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami IRS:

  • plik IRS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku IRS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik IRS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik