• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku IPX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem IPX. Jeżeli chcesz otworzyć plik IPX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku IPX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Ipix Spherical Panorama Format Minds-Eye-View

Co to jest plik IPX?

Plik obrazu utworzony przez narzędzia tworzenia obrazów IPIX, służące do tworzenia obrazów o jakości 360 stopni. Zawiera pełną 360 stopni fotografię lub renderowanie w pełnym środowisku, które zostało zszyte z wielu obrazów. Zapisuje ustawienia skryptów, panoramowania, powiększania i ruchu.

Pliki IPX są wykorzystywane do tworzenia wirtualnych wycieczek z przewodnikiem przez fotografów, architektów i pośredników w handlu nieruchomościami. Mogą być rozpowszechniane za pośrednictwem poczty elektronicznej lub publikowane w sieci Web i wyświetlane za pomocą wtyczki Plug-in IPX. Mogą być również tworzone jako obrazy dowodowe z nadrukowanym znakiem wodnym.

Właściwości obrazu IPX można ustawić jako jakość, szerokość, wysokość i kompresję.

Jak otworzyć plik IPX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku IPX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi IPX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem IPX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik IPX

Inne problemy z plikiem IPX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem IPX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami IPX:

  • plik IPX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku IPX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik IPX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik