• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku IPSW

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem IPSW. Jeżeli chcesz otworzyć plik IPSW, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku IPSW

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
IPhone, IPad Or IPod Touch Software Firmware Update Format Apple

Co to jest plik IPSW?

Zawiera dane używane przez Apple iTunes do przywracania oprogramowania i drobne aktualizacje telefonu iPhone i odtwarzacza iPod Touch. Może zostać usunięty, jeśli jest uszkodzony, co umożliwi iTunes pobranie nowej kopii aktualizacji oprogramowania.

Pliki iPhone IPSW są zlokalizowane w następujących lokalizacjach:

Mac OS X: [użytkownik] / biblioteka / aktualizacje oprogramowania iPhone / iPhone /

Windows XP: Dokumenty i ustawienia [nazwa użytkownika] Dane aplikacji DataApple ComputeriTunesiPhone

Windows Vista i 7: [użytkownik] Aktualizacje oprogramowania AppDataRoamingApple ComputeriTunesiPhone

W przypadku aktualizacji iPoda zastąp "iPhone" z "iPod" w lokalizacjach katalogowych.

Protokół IPSW jest tworzony w formacie .ZIP. Dlatego można rozpakować je przy użyciu dowolnego narzędzia do dekompresji Zip. Archiwum zawiera zaszyfrowane pliki .DMG, z których jeden przechowuje zawartość systemu plików. Ten plik można odszyfrować przy użyciu takich narzędzi, jak VFDecrypt, iDecrypt i iDecryptIt.

Jak otworzyć plik IPSW?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku IPSW jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi IPSW z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem IPSW którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik IPSW

Inne problemy z plikiem IPSW

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem IPSW nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami IPSW:

  • plik IPSW którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku IPSW z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik IPSW nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik