• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku IPOD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem IPOD. Jeżeli chcesz otworzyć plik IPOD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku IPOD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Rockbox Executable Application Rockbox

Co to jest plik IPOD?

Plik systemowy używany przez Rockbox, niestandardowe oprogramowanie dla odtwarzaczy iPod, odtwarzaczy MP3 SanDisk i innych przenośnych odtwarzaczy muzycznych. Zapisuje dane na poziomie systemu i pliki binarne programów ładujących, które są używane do uruchomienia systemu operacyjnego.

Narzędzie Rockbox służy do zainstalowania oprogramowania Rockbox na obsługiwanych urządzeniach.

Jak otworzyć plik IPOD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku IPOD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi IPOD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem IPOD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik IPOD

Inne problemy z plikiem IPOD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem IPOD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami IPOD:

  • plik IPOD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku IPOD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik IPOD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik