• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku IPLB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem IPLB. Jeżeli chcesz otworzyć plik IPLB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku IPLB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple IPhoto Library Archive Apple

Co to jest plik IPLB?

Plik biblioteki utworzony przez iPhoto, organizator obrazu i edytor. Zawiera dane odwołane przez bibliotekę iPhoto. Nie ma być ręcznie otwierane.

Program iPhoto organizuje obrazy, które importujesz i umożliwia ich edytowanie i przycinanie. Niektóre funkcje edycyjne obejmują udoskonalenie, usuwanie efektu czerwonych oczu i retusz. IPhoto może również zawierać filmy, ale nie można ich edytować.

iPhoto zostało przerwane i zastąpione zdjęciami w 2015 roku.

Jak otworzyć plik IPLB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku IPLB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi IPLB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem IPLB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik IPLB

Inne problemy z plikiem IPLB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem IPLB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami IPLB:

  • plik IPLB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku IPLB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik IPLB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik