• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku IPHOTOPROJECT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem IPHOTOPROJECT. Jeżeli chcesz otworzyć plik IPHOTOPROJECT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku IPHOTOPROJECT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple IPhoto Printing Project Apple

Co to jest plik IPHOTOPROJECT?

Drukowanie pliku utworzonego przez iPhoto, aplikacji do edycji zdjęć. Utworzone, gdy wybrano obraz do wydrukowania. Zawiera dane odnoszące się do drukowania.

iPhoto to edytor zdjęć i aplikacja organizatora opracowana przez firmę Apple. Pakiet iLife wraz z pakietami iMovie '11 i GarageBand '11 są dołączone do pakietu IPhoto '11. Niektóre funkcje obejmują korektę efektu czerwonych oczu, poprawę jakości zdjęć i retusz fotografii.

iPhoto zostało przerwane i zastąpione zdjęciami w 2015 roku.

Jak otworzyć plik IPHOTOPROJECT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku IPHOTOPROJECT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi IPHOTOPROJECT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem IPHOTOPROJECT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik IPHOTOPROJECT

Inne problemy z plikiem IPHOTOPROJECT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem IPHOTOPROJECT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami IPHOTOPROJECT:

  • plik IPHOTOPROJECT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku IPHOTOPROJECT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik IPHOTOPROJECT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik