• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku IPHOTO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem IPHOTO. Jeżeli chcesz otworzyć plik IPHOTO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku IPHOTO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple IPhoto Library Format Apple

Co to jest plik IPHOTO?

Plik utworzony przez iPhoto, organizatora obrazów. Zawiera informacje pochodzące z importowanych zdjęć, takich jak rozmiar i format obrazu. Znajduje się w podkatalogach iPhoto.

Apple iPhoto jest używany do edytowania i organizowania zdjęć. Możesz organizować według daty lub zdarzenia, edytować zdjęcia i importować filmy, chociaż nie można edytować filmu. Standardowo jest dostarczany z firmą Apple iLife.

iPhoto zostało przerwane i zastąpione zdjęciami w 2015 roku.

Library.IPhoto - znajduje się w podkatalogach iPhoto, po kliknięciu otwiera aplikację iPhoto.

Jak otworzyć plik IPHOTO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku IPHOTO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi IPHOTO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem IPHOTO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik IPHOTO

Inne problemy z plikiem IPHOTO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem IPHOTO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami IPHOTO:

  • plik IPHOTO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku IPHOTO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik IPHOTO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik