• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku IPCH

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem IPCH. Jeżeli chcesz otworzyć plik IPCH, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku IPCH

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Visual C++ Intellisense Precompiled Header Format Microsoft

Co to jest plik IPCH?

Plik dewelopera używany przez program Microsoft Visual C ++, IDE używany do programowania w systemie Windows C ++. Zawiera wstępnie skomplikowane informacje nagłówkowe używane przez moduł Intellisense, moduł wspomagania kodu Microsoft, używany do kodowania, dokumentowania i autouzupełniania kodu, podczas gdy programiści kodują kod źródłowy.

W przypadku projektów Visual C ++ plik iPCH jest zapisywany w podkatalogu projektu ipch.

Visual C ++ jest częścią oprogramowania Microsoft Visual Studio do projektowania.

Jak otworzyć plik IPCH?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku IPCH jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi IPCH z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem IPCH którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik IPCH

Inne problemy z plikiem IPCH

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem IPCH nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami IPCH:

  • plik IPCH którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku IPCH z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik IPCH nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik