• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku IPALIAS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem IPALIAS. Jeżeli chcesz otworzyć plik IPALIAS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku IPALIAS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple IPhoto Alias Format Apple

Co to jest plik IPALIAS?

Plik utworzony przez iPhoto, edytor zdjęć i organizator. Utworzono, aby pomóc aplikacjom starszym, trzecim stronom lub niezaktualizowanym, aby połączyć się z oryginalnym plikiem fotograficznym. Ukryte w bibliotece iPhoto. Nie powinno być otwierane przez użytkownika i nie powinno być usuwane.

iPhoto zostało przerwane i zastąpione zdjęciami w 2015 roku.

Jak otworzyć plik IPALIAS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku IPALIAS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi IPALIAS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem IPALIAS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik IPALIAS

Inne problemy z plikiem IPALIAS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem IPALIAS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami IPALIAS:

  • plik IPALIAS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku IPALIAS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik IPALIAS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik