• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku INP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem INP. Jeżeli chcesz otworzyć plik INP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku INP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Abaqus Input Format Dassault Systemes

Co to jest plik INP?

Plik wejściowy używany przez symulację i analizę oprogramowania Abaqus. Zapisuje dane wejściowe dla zadania, które może generować wizualizacje wyjściowe i inne dane.

Jak otworzyć plik INP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku INP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi INP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem INP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik INP

Inne problemy z plikiem INP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem INP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami INP:

  • plik INP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku INP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik INP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik