• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku INMS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem INMS. Jeżeli chcesz otworzyć plik INMS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku INMS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe InDesign Menu Set Format Adobe Systems

Co to jest plik INMS?

Plik ustawień używany przez program Adobe InDesign, program służący do tworzenia profesjonalnych układów stron. Zawiera ustawienia ukrycia lub pokazywania elementów menu, a także położenie elementów menu. Służy do dostosowywania interfejsu użytkownika.

Domyślny zestaw menu nie może być modyfikowany. Zamiast tego zapisz kopię domyślnego zestawu menu jako nowego pliku INMS, a następnie zmień.

Jak otworzyć plik INMS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku INMS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi INMS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem INMS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik INMS

Inne problemy z plikiem INMS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem INMS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami INMS:

  • plik INMS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku INMS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik INMS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik