• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku INK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem INK. Jeżeli chcesz otworzyć plik INK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku INK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Mimio Ink Data Format Mimio

Co to jest plik INK?

Format "elektronicznej tablicy" zapisany przez program Mimio, który umożliwia użytkownikowi rysowanie na ekranie tabletu piórem cyfrowym. Zapisuje notatki, schematy, wykresy i ilustracje sporządzone na tablicy w trybie nagrywania cyfrowego atramentu. Zapisuje dane w formacie wektorowym obiektów.

Pliki INK obsługują pełną edycję, w tym skalowanie i obracanie obiektów oraz zmiana koloru lub grubości linii kształtów. Strony i obiekty w obrębie stron mogą być również porządkowane. Pliki INK obsługują również kopiowanie i wklejanie wybranych danych do innych aplikacji.

Jak otworzyć plik INK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku INK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi INK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem INK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik INK

Inne problemy z plikiem INK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem INK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami INK:

  • plik INK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku INK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik INK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik