• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku INFOPATHXML

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem INFOPATHXML. Jeżeli chcesz otworzyć plik INFOPATHXML, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku INFOPATHXML

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft InfoPath Form Format Microsoft

Co to jest plik INFOPATHXML?

Plik utworzony przez InfoPath, program służący do tworzenia formularzy dokumentów. Zapisuje formularz i może być używany jako alternatywa dla rozszerzenia .XSN, który jest domyślnie używany przez InfoPath. Służy do zapisywania projektów formularzy.

Jak otworzyć plik INFOPATHXML?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku INFOPATHXML jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi INFOPATHXML z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem INFOPATHXML którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik INFOPATHXML

Inne problemy z plikiem INFOPATHXML

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem INFOPATHXML nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami INFOPATHXML:

  • plik INFOPATHXML którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku INFOPATHXML z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik INFOPATHXML nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik