• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku INFO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem INFO. Jeżeli chcesz otworzyć plik INFO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku INFO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ZoomBrowser Image Index Format Canon

Co to jest plik INFO?

Przechowuje informacje o zdjęciach zapisanych w albumie z przeglądarką Zoom Browser. Zawiera dane z miniatur zdjęć, które umożliwia szybkie przeglądanie zdjęć w albumie. Utworzone, gdy program ZoomBrowser otworzy jeden lub więcej plików graficznych.

Plik indeksu ZoomBrowser jest zazwyczaj nazwany "Zbthumbnail.Info" i jest zapisywany w tym samym katalogu, co obrazy odpowiadające. Plik Zbthumbnail.Info jest zazwyczaj ukryty, ale może pojawić się w folderze albumu, w zależności od ustawień plików Twojego komputera.

Jak otworzyć plik INFO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku INFO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi INFO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem INFO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik INFO

Inne problemy z plikiem INFO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem INFO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami INFO:

  • plik INFO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku INFO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik INFO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik