• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku INF_LOC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem INF_LOC. Jeżeli chcesz otworzyć plik INF_LOC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku INF_LOC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Windows Installation Format Microsoft

Co to jest plik INF_LOC?

Plik używany przez system Windows do przechowywania informacji o sterownikach. Używany wewnętrznie przez system Windows podczas instalowania i konfigurowania sterowników. Działa jako pamięć podręczna danych kierowcy. Zapisano w formacie zwykłego tekstu i można go przeglądać za pomocą edytora tekstowego, takiego jak Notatnik.

Kilka plików INF_LOC można znaleźć w następującym katalogu:

C: WindowsSystem32DriverStoreen-US

Jak otworzyć plik INF_LOC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku INF_LOC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi INF_LOC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem INF_LOC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik INF_LOC

Inne problemy z plikiem INF_LOC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem INF_LOC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami INF_LOC:

  • plik INF_LOC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku INF_LOC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik INF_LOC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik