• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku INCT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem INCT. Jeżeli chcesz otworzyć plik INCT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku INCT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe InCopy Template Format Adobe Systems

Co to jest plik INCT?

Szablon utworzony przez InCopy, program do pisania i edytowania, który integruje się z programem Adobe InDesign. Zawiera ramki domyślne, tekst i grafikę dla pojedynczego pliku .INCX. Służy do tworzenia stron z elementami o takim samym wyglądzie.

Jak otworzyć plik INCT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku INCT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi INCT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem INCT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik INCT

Inne problemy z plikiem INCT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem INCT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami INCT:

  • plik INCT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku INCT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik INCT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik