• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku IMJ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem IMJ. Jeżeli chcesz otworzyć plik IMJ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku IMJ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Pegasus Image Corp Format Bitmap Graphics Format Pegasus Image Corporation

Co to jest plik IMJ?

Odmiana pliku .JFIF oparta na formacie bitmapowym Microsoft Windows (.BMP). Używa bardziej wydajnej palety kolorów niż standardowe obrazy bitmapowe. Utworzony przez Pegasus Image Corporation i jest używany przez aplikacje wygaszacza ekranu.

Jak otworzyć plik IMJ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku IMJ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi IMJ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem IMJ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik IMJ

Inne problemy z plikiem IMJ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem IMJ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami IMJ:

  • plik IMJ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku IMJ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik IMJ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik