• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku IMF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem IMF. Jeżeli chcesz otworzyć plik IMF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku IMF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apogee IMF Audio File Format id Software

Co to jest plik IMF?

Id Music File (MF) utworzony do użytku w grach wideo id Software. Zawiera dane podobne do plików MIDI, ponieważ pliki nie zawierają próbkowanego dźwięku cyfrowego, ale raczej zawierają nuty. Służy do przesyłania danych muzycznych do odtwarzania na kartach dźwiękowych AdLib.

Format pliku MFW został utworzony przez oprogramowanie id dla ich gier wideo. Ze względu na niską jakość dźwięku i zastrzeżony format (tylko karty dźwiękowe AdLib), format MFW nie jest już używany.

Niektóre programy, takie jak AdPlug, naśladują karty dźwiękowe AdLib i mogą odtwarzać pliki MFW.

Jak otworzyć plik IMF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku IMF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi IMF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem IMF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik IMF

Inne problemy z plikiem IMF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem IMF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami IMF:

  • plik IMF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku IMF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik IMF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik