• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku IMAPMBOX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem IMAPMBOX. Jeżeli chcesz otworzyć plik IMAPMBOX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku IMAPMBOX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple Mail Format Apple

Co to jest plik IMAPMBOX?

Folder utworzony przez Apple Mail, domyślny klient poczty e-mail dla systemu Mac OS X. Zawiera podkatalogi o nazwie / Załączniki / (do przechowywania załączników poczty elektronicznej, które mogą zawierać pliki .EMLXPART) i / Wiadomości / (do przechowywania wiadomości e-mail EMLX). Zapisuje lokalne kopie wiadomości e-mail z konta IMAP, które zostało skonfigurowane w oprogramowaniu.

Skrzynki pocztowe IMAP to rzeczywiście foldery, a nie pliki.

Jak otworzyć plik IMAPMBOX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku IMAPMBOX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi IMAPMBOX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem IMAPMBOX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik IMAPMBOX

Inne problemy z plikiem IMAPMBOX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem IMAPMBOX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami IMAPMBOX:

  • plik IMAPMBOX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku IMAPMBOX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik IMAPMBOX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik