• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku IMAGE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem IMAGE. Jeżeli chcesz otworzyć plik IMAGE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku IMAGE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ShrinkWrap Disk Image Format N/A

Co to jest plik IMAGE?

Plik zawierający dokładną kopię danych z dysku sformatowanego w formacie Mac. Może być zamontowany na pulpicie, np. Na dysku CD lub na innym dysku. Używany przez Disk Copy i ShrinkWrap.

Jak otworzyć plik IMAGE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku IMAGE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi IMAGE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem IMAGE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik IMAGE

Inne problemy z plikiem IMAGE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem IMAGE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami IMAGE:

  • plik IMAGE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku IMAGE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik IMAGE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik