• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ILDOC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ILDOC. Jeżeli chcesz otworzyć plik ILDOC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ILDOC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
BroadVision QuickSilver Document Format BroadVision

Co to jest plik ILDOC?

Dokument utworzony za pomocą programu QuickSilver, programu biurowego na wysokim szczeblu. Może być złożony z wielu źródeł, w tym plików tekstowych, graficznych i bazodanowych. Twórca Unicode i obsługuje wszystkie języki europejskie i azjatyckie.

ILDOC jest skrótem od "dokumentu interleaf", ponieważ QuickSilver został opracowany przez firmę Interleaf przed jej nabyciem przez firmę BroadVision.

Jak otworzyć plik ILDOC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ILDOC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ILDOC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ILDOC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ILDOC

Inne problemy z plikiem ILDOC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ILDOC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ILDOC:

  • plik ILDOC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ILDOC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ILDOC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik