• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku IKF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem IKF. Jeżeli chcesz otworzyć plik IKF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku IKF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
INTUS Keyboard Settings Format PCS Systemtechnik

Co to jest plik IKF?

Plik używany przez program INTUS RemoteConf, program służący do konfigurowania terminali INTUS. Zawiera odwzorowanie pomiędzy zdarzeniami ekranu dotykowego a funkcjami bazowymi, które są wywoływane po aktywowaniu zdarzeń.

Terminale INTUS służą do zarządzania kartami czasu (iE, włączania i wyłączania pracowników), kontroli dostępu do zabezpieczeń, diagnostyki i zbierania danych.

Tylko nowsze modele terminalów INTUS (iE, INTUS 5500 i 5600) mogą używać plików IKF i oprogramowania RemoteConf do aktualizacji. Starsze terminale Intusa, w tym INTUS 3100, 3450 i 5300 są zarządzane za pomocą programu INTUS RemoteSetup, poprzednika programu RemoteConf.

Jak otworzyć plik IKF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku IKF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi IKF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem IKF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik IKF

Inne problemy z plikiem IKF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem IKF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami IKF:

  • plik IKF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku IKF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik IKF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik