• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku IIX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem IIX. Jeżeli chcesz otworzyć plik IIX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku IIX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Trados Translation Memory Index Format SDL

Co to jest plik IIX?

Zawiera dane indeksowe dotyczące pamięci tłumaczeniowej używanej przez oprogramowanie tłumaczeniowe Trados. Organizuje treść pamięci tłumaczeniowej. Zostanie zrestartowany przez Workbench Trados Translator, jeśli zostanie usunięty.

Pamięć tłumaczeniowa zawiera pięć typów plików, w tym pliki IIX, .TMW, .MDF, .MTF i .MWF.

Jak otworzyć plik IIX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku IIX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi IIX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem IIX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik IIX

Inne problemy z plikiem IIX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem IIX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami IIX:

  • plik IIX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku IIX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik IIX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik