• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku IIT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem IIT. Jeżeli chcesz otworzyć plik IIT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku IIT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Install Creator Settings Format Clickteam

Co to jest plik IIT?

Plik używany przez program Install Creator - program, który umożliwia użytkownikom instalowanie programów Windows. Zawiera ustawienia instalacji, takie jak katalog docelowy, nazwy plików instalacyjnych i lokalizacja menu Start systemu Windows. Używany przez program Install Creator do utworzenia Instalatora Windows o określonych właściwościach.

Pliki IIT dla wersji Pro Install Creator używają rozszerzenia .IIP.

Jak otworzyć plik IIT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku IIT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi IIT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem IIT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik IIT

Inne problemy z plikiem IIT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem IIT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami IIT:

  • plik IIT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku IIT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik IIT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik