• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku IIQ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem IIQ. Jeżeli chcesz otworzyć plik IIQ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku IIQ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Phase One RAW Image Format Phase One

Co to jest plik IIQ?

Prawdziwy format RAW aparatu utworzony przez Phase One, firmę produkującą wysokiej klasy aparaty cyfrowe. Zapisuje obraz wykonany przez aparat Phase One i zapisuje dane obrazu w formacie RAW, nieprzetworzonym. Obsługiwane przez niektóre programy do edycji obrazu.

Jak otworzyć plik IIQ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku IIQ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi IIQ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem IIQ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik IIQ

Inne problemy z plikiem IIQ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem IIQ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami IIQ:

  • plik IIQ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku IIQ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik IIQ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik