• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku II

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem II. Jeżeli chcesz otworzyć plik II, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku II

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
IconWorkshop Extended Information Format Axialis Software

Co to jest plik II?

Plik informacyjny stworzony przez IconWorkshop, program służący do tworzenia niestandardowych ikon dla systemów Mac OS, Windows i Unix. Magazynuje metadane powiązane z obrazem lub ikoną, w tym tytuł, opis, autor i słowa kluczowe.

Pliki II są używane przez bibliotekarkę IconWorkshop do indeksowania i udoskonalonych funkcji wyszukiwania. Są tworzone jako pliki ukryte i nadawane są pod tym samym nazwą, co odpowiadający im plik multimedialny, z wyjątkiem dodanego rozszerzenia ".Ii".

Jak otworzyć plik II?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku II jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi II z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem II którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik II

Inne problemy z plikiem II

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem II nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami II:

  • plik II którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku II z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik II nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik