• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku IHX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem IHX. Jeżeli chcesz otworzyć plik IHX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku IHX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
IN-HEH Timeline Database Format IN-HEH

Co to jest plik IHX?

Format pliku bazy danych używany przez IN-HEH Timeline, program do tworzenia historycznych baz danych. Mogą zawierać wydarzenia, osoby, lokalizacje i informacje genealogiczne. Może być postrzegana jako lista hierarchiczna lub w formie graficznej za pomocą programu IN-HEH.

Jak otworzyć plik IHX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku IHX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi IHX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem IHX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik IHX

Inne problemy z plikiem IHX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem IHX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami IHX:

  • plik IHX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku IHX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik IHX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik