• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku IHW

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem IHW. Jeżeli chcesz otworzyć plik IHW, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku IHW

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
IN-HEH Timeline Workspace Format IN-HEH

Co to jest plik IHW?

Zapisany obszar roboczy dla programu IN-HEH Timeline - program, który tworzy bazę danych historycznych i genealogicznych. Zapewnia opcje widoku, takie jak rozmiar i pozycje okna, a także filtry używane do filtrowania danych o zdarzeniach.

Pliki IHW mogą być ładowane przez Timeline, aby przywrócić zapisane ustawienia przestrzeni roboczej użytkownika lub przełączyć się na inny obszar roboczy.

Jak otworzyć plik IHW?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku IHW jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi IHW z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem IHW którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik IHW

Inne problemy z plikiem IHW

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem IHW nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami IHW:

  • plik IHW którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku IHW z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik IHW nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik