• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku IGT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem IGT. Jeżeli chcesz otworzyć plik IGT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku IGT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
IGrafx Document Template iGrafx

Co to jest plik IGT?

Szablon diagramu utworzony przez firmę iGrafx, aplikacja do tworzenia diagramów biznesowych. Zapisuje diagram, który może być używany do tworzenia dokumentów iGrafx (plików .IGX) z tego samego punktu wyjścia i podobnego wyglądu.

Wraz z instalacją oprogramowania dołączono kilka szablonów iGrafx. Podczas tworzenia nowego diagramu oprogramowanie ładuje odpowiedni szablon początkowy dla wybranego typu diagramu.

iGrafx był dawniej Micrografx.

Jak otworzyć plik IGT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku IGT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi IGT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem IGT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik IGT

Inne problemy z plikiem IGT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem IGT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami IGT:

  • plik IGT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku IGT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik IGT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik