• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku IGMA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem IGMA. Jeżeli chcesz otworzyć plik IGMA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku IGMA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
INTUS Graphics User Interface Format PCS Systemtechnik

Co to jest plik IGMA?

Plik używany przez terminale INTUS, które są urządzeniami służącymi do zarządzania kartą czasową, zbierania danych i kontroli dostępu. Zapisuje archiwum GUI dla terminala, z których każdy udostępnia inny interfejs użytkownika dla ekranu terminala. Służy do łączenia wszystkich plików maski graficznej razem dla terminala.

Pliki IGMA są przechowywane w formacie skompresowanym i są kompresowane za pomocą algorytmu Deflate.

Jak otworzyć plik IGMA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku IGMA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi IGMA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem IGMA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik IGMA

Inne problemy z plikiem IGMA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem IGMA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami IGMA:

  • plik IGMA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku IGMA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik IGMA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik