• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku IGC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem IGC. Jeżeli chcesz otworzyć plik IGC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku IGC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Anime List Builder Input Format IGC

Co to jest plik IGC?

Lista plików multimedialnych utworzonych przez program anonsów anime, darmowego programu katalogowego multimediów. Zawiera informacje o plikach z kolekcji multimedialnych, takich jak seria anime, odcinki telewizyjne, filmy itp. Organizuje dane w formacie XML i mogą być eksportowane w formacie HTML, XML lub zwykłym.

Jak otworzyć plik IGC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku IGC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi IGC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem IGC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik IGC

Inne problemy z plikiem IGC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem IGC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami IGC:

  • plik IGC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku IGC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik IGC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik