• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku IFW

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem IFW. Jeżeli chcesz otworzyć plik IFW, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku IFW

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
INTUS Firmware Format PCS Systemtechnik

Co to jest plik IFW?

Plik oprogramowania firmowego wykorzystywany przez terminale INTUS firmy PCS Systemtechnik, służący do zarządzania kartami czasu, kontroli dostępu i zbierania danych. Służy do aktualizacji oprogramowania układowego na urządzeniu końcowym za pomocą oprogramowania INTUS RemoteConf.

Starsze oprogramowanie INTUS RemoteSetup (dla INTUS 3100, 3450, 5300 itp.) Nie może być używane do aktualizacji terminali INTUS za pomocą plików IFW. Zamiast tego należy używać oprogramowania RemoteConf (INTUS 5500, 5600).

Jak otworzyć plik IFW?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku IFW jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi IFW z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem IFW którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik IFW

Inne problemy z plikiem IFW

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem IFW nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami IFW:

  • plik IFW którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku IFW z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik IFW nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik